מבוא

אלקובי יודאיקה הציבה לעצמה כמטרה, לשרת את המגזר הדתי יהודי מסורתי, בארץ ולאפשר לכל יהודי לקנות מוצרי יודאיקה וקודש במחירים עממים. אנחנו דואגים למגוון אדיר של מוצרים שיאפשר ליהודים באשר הם, להתקרב למסורת. בטוחני, שבאם תדפדפו באתר זה, תמצאו פריטים רבים "שידברו" אליכם, אנו ממשיכים ונמשיך ונחדש את המעיין הבלתי נדלה שאמנות יהודית נקראת בשמו.

1. כללי.

1. הקניה באמצעות האתר (להלן: "אלקובי יודאיקה" ) כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. רכישה באתר מהווה את הסכמתך לתנאים הכלולים בתקנון זה, באופן שהתקנון מהווה חוזה בין הלקוח אלינו. השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד ומתייחס לזכר ולנקבה כאחד.

2. רשאים לעשות שימוש באתר ולרכוש את המוצרים המוצעים למכירה מי שמלאו לו 18 שנים, ברשותו כרטיס אשראי בתוקף חשבון שיקים פעיל ו/או ברשותו דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט.

3. הזמנה ואספקת המוצרים תתבצע על פי הוראות תקנון זה, אנו שומרים לעמנו את הזכות לשנות מעת לעת את הוראות התקנון לפי שיקול דעתנו הבלעדי.

4. כל זכויות הקניין הרוחני במוצרים הנמכרים באתר, בתמונות ו/או בכל התכנים באתר זה הינם של אלקובי יודאיקה בע"מ בלבד. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם ו/או להשתמש בכל דרך שהיא בכל התכנים האמורים לעיל אלא אם כן ניתנה לכך הסכמה בכתב של החברה . כל מי שיפגע בזכויות הקניין הרוחני של החברה ייתבע לדין וישא בכל הנזקים והתרופות המוקנות לחברה עפ"י דין, לרבות הוצאות משפט ושכ"ט עו"ד.

5. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן ולשנות את התקנון מעת לעת עפ"י שקול דעתנו הבלעדי, וזאת ללא כל צורך במתן
הודעה מוקדמת. ללקוח העושה שימוש באתר, לא תהא כל טענות ו/או תביעות כלפי החברה בגין עדכון ו/או שינוי כאמור.

2. הזמנת מוצרים.

1. באתר מוצעים למכירה מגוון רחב של מוצרים. 2. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים

המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר המכירות אזלו מהמלאי. במקרה כזה תקבל הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או טלפונית או ע"י אי אספקתו ביחד עם שאר המוצרים שהוזמנו. במקרה זה, אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תבוטל הזמנתך ולא תחויב בגין המוצר.

3. במקרה של תקלה בתמחור מוצר ו/או מוצרים, בין אם הוזמנו

ובין אם לא, רשאית החברה לבטל את הזמנתם מבלי להודיע ו/או לקבל את אישור המזמין ולמזמין לא תהיה כל טענה ו/או תביעה כלפי החברה, הן לאור הוראות התקנון והן מכוח כללי

הדין והפסיקה. החברה מציעה למכירה אלפי פריטים ולעיתים טעויות תמחור עלולות להיגרם בשוגג מסיבות כאלו ואחרות, החברה עושה את מירב המאמצים למנוע טעויות בתמחור.

4. תמונות המוצרים המוצגות באתר, הינן תמונות להמחשה בלבד.

5. לעיתים תאור המוצר אינו מדויק / מתאים מסיבות שונות, אנו מתנצלים על כך מראש יחד עם זאת לא נוכל לפצות את הלקוח בשל טעות כתיב בתאור המוצר, אך נוכל לקבל חזרה את המוצר ולזכות את הלקוח בגין עלות המוצר.

6. מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה לא תישא החברה בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי המזמין.

3. תהליך ההזמנה.

1. לאחר ביצוע תהליך הקניה על ידך, תקבל אישור על כך בדוא"ל. אישור זה אינו מחייב את החברה לספק את המוצרים והוא רק מעיד שפרטי הקניה נקלטו במערכת.

2. רק לאחר שתסתיים בדיקת פרטי כרטיס האשראי שלך

ויתקבל אישור חברת כרטיסי האשראי לביצוע הרכישה ו/ או יבוצע התשלום עבור ההזמנה במלואו באמצעי תשלום המקובל על החברה, בנוסף, פרטי ההזמנה קרי כמויות

ומחירים יאושרו ע"י החברה, תחשב קנייתך כבת ביצוע.

4. הזמנה משובשת.

1. כדי שנוכל לספק לך את המוצרים שרכשת באתר, צריכה הצעתך להתקבל ולהיקלט באתר אלקובי יודאיקה בע"מ באופן תקין ומסודר, כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיובך. סיבות שונות עלולות לגרום לתקלות ולשיבוש בקליטת הצעתך ועיבודה. אם תקבל הודעה בדבר תוכן שגוי בפרטי הצעתך או הודעה בדבר תקלה שארעה במערכת בעת קליטת הצעתך, אנו ממליצים שתפנה אל שירות הלקוחות בטלפון 04-6000443

2. אם יחולו שיבושים או טעויות בתיאור המוצר, מחירו או בכל פרט אחר, תהיה החברה רשאית לבטל את רכישתך ואתה לא תחויב בכל תשלום בגין הזמנתך.

5. אמצעי התשלום.

1. ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי תקף, הניתן לסליקה על ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי הפועלות כדין

2. בעת קבלת המוצר תידרש להזדהות באמצעות תעודת זהות כתנאי לקבל המוצר וכן תידרש חתימתך על שובר התשלום באמצעות כרטיס האשראי ו/או על תעודת המשלוח הנושאת את תיאור הפריט ומחיר הרכישה.

6. פרטיות.

1. הפרטים האישיים שיימסרו על ידך בעת ביצוע ההזמנה, כמו גם פרטי הרכישות שיבוצעו על ידך, יישמרו במאגר המידע של החברה ולא יועברו על ידה לכל גורם אחר.

2. החברה מתחייבת לכך שהפרטים שמסרת לה נועדו ע"מ להעניק לך שרות טוב יותר.

3. החברה מקדישה משאבים ונוקטת אמצעים למניעת חדירה בלתי רצויה לאתר ולסיכול פגיעה אפשרית בפרטיות המשתמשים. עם זאת, לא ניתן לשלול שיבושים באופן מוחלט. על כן, הינך מאשר בזאת, כי לא תהיה לך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגד אלקובי יודאיקה עקב פגיעות ו/או תקלות ו/או שיבושים.

7. אספקת המוצרים.

1. אספקת המוצרים תעשה על ידי משלוח המוצרים ע"י חברת שליחויות בישראל ללא חיוב כספי להזמנות מעל 1,000 ₪,
מתחת לסכום זה תחויב הובלה עפ"י המקובל בחברה .

2. הובלת המוצרים הינה סטנדרטית כמקובל אצל בחברה וספק ההובלות שלה בתחומי הקו הירוק ולמקומות נגישים למובילי סחורה.

3. זמני האספקה למשלוחים בישראל הינו 7-14 ימי עסקים 4. זמני האספקה להם מתחייבת יתואמו עם הלקוח במועד ההזמנה

ו/או בסמוך לאחריה. (להלן: "מועדי האספקה") חישוב מועדי האספקה יהיה עפ"י ימי עסקים. דהיינו, ימים א'-ה' למעט ימי שישי, ערבי חגים ומועדים, שבת וימי חגים ומועדים. יחד עם זאת, החברה תעשה כמיטב יכולתה כדי להקדים את זמן האספקה, אם כי אין היא מתחייבת לכך.

5. החברה לא תשא בכל אחריות לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כדוגמת שביתות או השבתות, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים ו/או מערכות תקשורת, תקלות בשירות הדואר האלקטרוני,

פעולות איבה ו/או כח עליון, מלחמה, רעידת אדמה, מזג אויר וכיוצ"ב, אירועים שייפגעו בהשלמת תהליך הרכישה ו/או בקיום מועדי האספקה.

8. מחירים ותשלומים.

1. החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות מחירים ללא הודעה מוקדמת.

2. חיובך יתבצע באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו מסרת, במחיר המוצרים, הכל בהתאם לסכום ההזמנה ו / או תשלום באמצעי אחר המקובל על החברה

3. כל המחירים כוללים מע"מ ואינם כוללים דמי משלוח.

9. ביטול רכישה והחזרת מוצרים. ניתן להחזיר את המוצר בהתאם לתקנון הגנת הצרכן

1. החזרת מוצרים תתאפשר אך ורק בהסכמת החברה ולאחר אישורה. כדי להחזיר את המוצרים עליך ליצור קשר טלפוני עם שרות הלקוחות של החברה. לאחר בירור פנייתך, יהיה עליך להחזיר את המוצר לחנות החברה על חשבון הלקוח. לאחר החזרת המוצרים, לשביעות רצונה המלאה של החברה, תזוכה במחיר ששילמת עבורם לא כולל דמי משלוח ועמלת כרטיס אשראי.

2. במקרה של ביטול הזמנה ו/או קנייה כאמור לעיל, תחויב בנוסף גם בדמי ביטול בשיעור של 5% ממחיר המוצר או בסך

של 100 ₪ לפי הגבוה מביניהם בגין דמי טיפול וזאת בין אם המוצר סופק לך ובין אם לאו. אם המוצר סופק, תחול עליך בנוסף גם חובת החזרת המוצר למחסני אלקובי יודאיקה כאמור לעיל.

3. במקרה בו המוצרים אותם קיבלת לא היו תקינים בעת קבלתם, לא תחויב בדמי המשלוח, אריזה, דמי החזרה או דמי טיפול. היה וקיבלת מוצר פגום ולא תקין, שומרת לעצמה החברה את

הזכות להציע לך להחליף את המוצר הפגום במוצר תקין. אם תקבל את הצעתה, ישלח אליך המוצר החדש לאחר החזרת המוצר הפגום. אם החלטת לסרב, לא יחויב כרטיס האשראי שלך ולא תחויב בדמי משלוח, אריזה, דמי החזרה או דמי טיפול. בכל מקרה, הקביעה באם המוצר היה פגום במועד מסירתו ללקוח תעשה אך ורק על ידי החברה על פי שיקול דעתה הבלעדי.

4. "ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"

10. דין ושיפוט.

הדין החל על ביצוע רכישות באתר ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לפי

העניין לבתי משפט המוסמך במחוז צפון בלבד.

ט.ל.ח.

עמכם הסליחה!

עקב המצב במדינה יתכנו עיכובים
במערך המשלוחים

דילוג לתוכן